T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Adana İl Sağlık Müdürlüğü Adana Evde Sağlık Hizmetleri

T.C. Sağlık Bakanlığı Adana İl Sağlık Müdürlüğü Adana Evde Sağlık Hizmetleri

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Sağlık Festivali

Güncelleme Tarihi: 25/02/2019

Adana Valiliği bünyesinde yürütülen Güney Adana Kalkınma Programı kapsamında düzenlenen 1. Adana Sağlık Festivali 14-15-16 Mart tarihlerinde Tüyap Fuar Alanında gerçekleştirilecektir.

İl Sağlık Müdürlüğümüzce, ilimizde yaşayan insanlarda sağlık bilinci oluşturmak, farkındalıklarını yükseltmek, sağlık çalışmalarını, çalışanlarını ve kurumlarını tanıtmak amacıyla düzenlenecek olan sağlık festivaline Adana ili kamu/özel/vakıf hastaneleri, sivil toplum kuruluşları, sağlık dernek ve odaları, sağlık alanında hizmet veren firmaların yabancı katılımcıları katılacaktır.

Adana Evde Sağlık Hizmetleri Koordinasyon Merkezi olarak EVİNİZDE  YALNIZ DEĞİLSİNİZ, SAĞLIĞIM YANIMDA sloganları ile yola çıktığımız bu süreçte 2018 yılı içerisinde 10 Evde Sağlık Hizmetleri Birimimizle, 20 mobil ekip aracı ve 101 çalışanımızla 10173 hastamıza 36630 ev ziyareti gerçekleştirerek sağlık hizmeti sunduk.

 Evinize Yansıyan Sağlığı siz değerli hasta yakınlarımıza ve tüm Adana halkına daha iyi anlatmak için bizde bu festivaldeyiz. Evde Sağlık Hizmetleri olarak festival içeriğimiz, gerçekleştirilecek olan etkinlikler, yapılacak olan bilgilendirmeler ilerleyen dönemlerde WEB sitemiz üzerinden duyurulacaktır.

Halkımızı sağlık festivali konusunda bilgilendirmek ve bilinçlendirmek amacıyla oluşturulan sağlık festivali bilgilendirme linklerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

https://facebook.com/adanasaglikfestivali
https://instagram.com/adanasaglikfestivali
https://twitter.com/Adanasaglikfest

Paylaş